תנאי שימוש

 1. שם משפטי תוריום בע"מ
  ח.פ 5157549943

  כל המחירים באתר, בלעדיים לאתר ואינם מחוייבים למחירי החנות.

  אנו מברכים אתכם על שבחרתם להשתמש באתר חנות בית המנגל – Grill IL
  תנאי השימוש שלהלן נועדו להגן הן עליכם הגולשים והן על פעילות המסחר של האתר.
  תנאי שימוש ותקנון האתר:

  כללי
  1.1 הקנייה באתר כפופה לקריאת התקנון, על כן יש לקרוא היטב את התקנון, שכן ביצוע רכישה ו/או כל פעולה שהיא מהווה הסכמה לכל סעיפי התקנון. 
  1.2  כל פנייה בלשון זכר מתייחסת כמובן לשני המינים. השימוש בלשון זכר בתקנון נעשה מטעמי נוחות בלבד.
 2. . קניית מוצרים באתר

תמונת המוצר נועדה להמחשה בלבד וייתכן כי יהיו הבדלים בין התמונה לבין המוצר עצמו.

 • רשאי לבצע רכישות באתר בגיר בן 18 ומעלה, בעל ת.ז ישראלית (קטין המבצע פעולות ייחשב כקטין, אשר קיבל את רשות הוריו/אפוטרופוסיו לביצוע הרכישה), בעל כרטיס אשראי ישראלי שהונפק בישראל, הינו בעל תא דואר אלקטרוני באינטרנט (אשר כתובתו תסופק בעת ביצוע הזמנה/רכישה באתר) ובעל כתובת מגורים בישראל.
 • תנאי מוקדם לתוקף ביצוע קנייה הוא אישור חברת כרטיס האשראי, בו נעשה שימוש, לעסקה ולגביה. 
 • על מנת שהקנייה תבוצע בצורה מהירה וללא תקלות יש להקפיד על מסירת פרטים מדוייקים אחרת ביצוע ההזמנה לא יובטח.
 • במידה והלקוח אינו מעוניין להזין את פרטי כרטיס האשראי באתר, יש באפשרותו לבקש שנציג טלפוני יחזור אליו כדי לקבל את פרטי כרטיס האשראי בטלפון. על מנת לעשות זאת יש לבחור באפשריות הבאות:
  - לבחור את אופציית "יימסר בטלפון" בסעיף "אמצעי התשלום". המכירה תיחשב כהושלמה רק לאחר שיווצר קשר בין הלקוח לבין הנציג ולאחר שייתקבלו כל הפרטים הנחוצים לצורך השלמת העסקה. המחיר הסופי של המוצר ייחשב כמחיר הנוכחי בזמן קבלת פרטי התשלום בשלמותם.
  - לבחור את אופציית משלוח צ'ק. במקרה כזה, יסופק המוצר תוך 7 ימים מקבלת אישור הבנק לכך שלצ'ק יש כיסוי.
  כמו כן העסקה מותנית בהמצאות המוצר במלאי לאחר קבלת אישור הבנק.
 1. משלוח ואספקת המוצרים
  *עלות השילוח-
  עלות השילוח מצוינת בכל דף מוצר בסמוך למחיר המוצר.
  אנו בבית המנגל – Grill-il תוריום בע"מ  מעוניינים לחסוך ממעגל לקוחותינו עלויות נוספות ולכן מוצרים מסוימים לא יחויבו בעלות שילוח במידה ויוזמנו בצמוד למוצר נוסף (כמפורט).
  במידה ומסגרת ההזמנה תכלול יותר ממוצר אחד, המוצר השני יהיה ללא חיוב (כאמור מדובר במוצרים מסוימים ולא בכל המוצרים המופיעים במערכת וכמו כן למעט תקופת החורף).
  אך עם זאת מוצרים כבדים או בעלי נפח גדול יחושבו עם מחיר משלוח נפרד גם אם החישוב הנ"ל אינו מופיע באופן אוטו' בעת הזמנה דרך האתר , כמו כן מחירי המשלוחים תמיד מתייחסים להזמנת מוצר בודד ולא לכמויות מעבר ל2 מוצרים מאותו הסוג(בכדי לדעת את העלות הסופית של המשלוח יש ליצור קשר בעמוד ה-'צור קשר' באתר).
  במידה והמשלוח כבר יצא מבית המנגל – Grill-il  תוריום בע"מ  לעבר הלקוח, והלקוח החליט כי ברצונו לבטל את ההזמנה או שינה כתובת מיוזמתו מול חברת השילוחים, יחוייב הלקוח בעלות השילוח, גם אם החליט לבטל את ההזמנה.
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------
  שימו לב כי בשל שינויי מחירים ומדיניות בחברות השליחויות השונות, מחירי המשלוחים עלולים להיות גבוהים יותר שמדובר באזורים חריגים, כגון מעבר לקו הירוק, רמת הגולן, ישובי הערבה, ישובי נגב מרוחקים, ישובים מבודדים וקטנים ברחבי המדינה וכו', כל זאת בשל אילוצים שאינם תלויים בנו, לכן אין להתייחס למחיר המשלוח שמופיע בעת ההזמנה כאל מחיר משלוח סופי. המחיר המופיע הוא לערים ולאזורים בקווי חלוקה מרכזיים. כמו כן בחירה בכתובת למשלוח תגיע מהר יותר שהיעד הוא בית עסק לעומת בית פרטי(כשמדובר במוצרים שנשלחים באמצעות שליח בלבד), מומלץ להיכנס ל'צור קשר' ולברר זאת עמנו.

  3.1  אנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, עם זאת ייתכנו מקרים בהם מוצרים אזלו מהמלאי. במצב שכזה, נציע לך מוצר חלופי, אם קיים. במידה ותסכים לרכוש את המוצר החלופי, יבוצע עדכון של הזמנתך, אחרת תבוטל הזמנתך ולא ייעשה שימוש בכרטיס האשראי שלך.
  3.2 אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק את המוצר בפרק הזמן הנקוב בתחתית דף המוצר. פרק הזמן הנקוב מתייחס לימי עסקים בלבד (ימי חול: א' עד ה', לא כולל שישי, שבת, ערבי חג, חגים וימי זיכרון). כמו כן פרק הזמן יתחיל להימדד יום לאחר קבלת אישור מחברת כרטיס האשראי בגין העסקה. במידה ולא יתקבל אישור, תועבר הודעה על כך ללקוח, אשר יידרש לספק אמצעי תשלום אחר. במידה ולא יעשה כן, אנו רשאים לבטל העסקה.


4. ביטול עסקה והחזרת פריטים
4.1 באפשרותו של הקונה באתר לבטל את העסקה בהתאם להוראות תקנות ביטול עסקה.
4.2 לא ניתן להחזיר מוצר שבוצעה לו התקנה/הרכבה, אלא באישור מיוחד מצוות החנות.
4.3 החנות רשאית לבטל עסקה במידה ונפלה באתר טעות קולמוס באשר לתיאור המוצר ו/או מחירו, או אם התברר כי הפעולה לוותה בפעילות בלתי חוקית מצד הקונה ו/או צד ג'. כמו כן החנות רשאית לבטל עסקה במידה והתגלה כי המוצר אזל מהמלאי.

5. שמירה על פרטי הלקוחות ואבטחת נתונים
5.1 על מנת לבצע פעולה באתר, יש צורך במסירת פרטים אישיים וכן פרטי כרטיס אשראי. מסירת פרטי כרטיס האשראי יכולה לעשות דרך האתר (כחלק מפעולת הקנייה), או שניתן לבקש שנציג טלפוני יחזור אליך לצורך קבלת פרטי כרטיס האשראי והשלמת העסקה.
5.2 אנו מתחייבים לשמור על דיסקרטיות מלאה בכל הקשור לפרטיכם האישיים ומידע אודות המוצרים שרכשתם. כמו כן אנו מתחייבים לא לעשות שימוש כלשהו בפרטיכם, ו/או להעבירו לכל גורם אחר, אלא על מנת לטפל בהזמנתכם.

אין כל סיכון בקניה באתר שלנו. במידה והתחרטת, יוחזר לך כספך במלואו על המוצר עצמו! על מנת לקבל החזר כספי מלא יש להשיב את המוצר אל סניף אילת בלבד. במקרה בו נדרש איסוף של שליח מבית הלקוח יוחזר ערך המוצר בניכוי דמי המשלוח. 

בהתאם לתקנות ביטול עסקה, ההחזר הכספי מתבצע באותו האופן בו התשלום נגבה. אם שלמת במזומן, ההחזר יהיה במזומן, אם שלמת באשראי תתבטל העסקה וכדומה.
ניתן לקבל החזר כספי עד 14 ימי עסקים מקבלת המוצר.
 
על המוצר לחזור באריזתו המקורית וכאשר האריזה שלמה ואינה פגומה, ושלא נעשה בו כל שימוש.

צוות בית המנגל – Grill-il תוריום בע"מ  מאחל לכם חווית קנייה נעימה.